Україна – Албанія: Миколенко вказав на причини фіаско "синьо-жовтих"

8 вересня 2024 , 12:30 / Читать на русском

Захисник збірної України Віталій Миколенко прокоментував поразку від Албанії (1:2) у стартовому матчі Ліги націй 2024/25.

– Пропустили 2 м'ячі через свої помилки, не змогли забити наприкінці матчу. Я вважаю, що ми добре почали 2-й тайм, могли забити ще після першого голу. Це футбол. Пропустили 2 голи, команда суперника закрилась в обороні, ми не змогли її розкрити.

"Ми виконали важку роботу": тренер Албанії оцінив вольову перемогу своєї команди над Україною

– Які думки про наступний матч, який вже відбудеться у вівторок? Що можна змінити, щоб покращити результат?

– У мене зараз немає думок про це, минуло лише 30 хвилин від закінчення матчу. Я зараз думаю про відновлення після гри. Завтра будемо дивитися Чехію та розбирати їх, – сказав Миколенко у коментарі Tribuna.com.

Нагадаємо, у стартовому матчі Ліги націй "синьо-жовті" поступились Албанії і через це не мають очок у своєму активі. У турнірній таблиці групи В1 збірна України йде третьою. 10 вересня підопічні Сергія Реброва зіграють з Чехією. Початок зустрічі о 21:45.