Ірландія – Англія – 0:2 – відео голів та огляд матчу Ліги націй

7 вересня 2024 , 22:57 / Читать на русском

Англія впевнено обіграла Ірландію в першому турі Ліги націй. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

На чолі збірної Англії дебютував Лі Карслі, який на тренерському містку замінив Гарета Саутгейта. А головними героями "Трьох левів" стали Деклан Райс та Джек Гріліш, які свого часу виступали під ірландським прапором.

Англія з голами зрадників та новим тренером обіграла Ірландію, Грузія знищила Чехію у матчі суперників України – Ліга націй

Райс вже у дебюті поєдинку відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні – Деклан влучив у праву "дев'ятку". Забитий м'яч він не святкував. На екваторі першого тайму відзначився і Гріліш – він радісно побіг відзначити гол перед трибунами.

У другому таймі жодна із команд не забивала. Відтак дебют Лі Карслі завершився перемогою "Трьох левів" – 2:0. Збірна Англії вперше за 60 років зуміла перемогти Ірландію на виїзді.

Додамо, що 10 вересня англійці зіграють з фінами, а ірландці зустрінуться з греками.