Україна здобула першу медаль у паверліфтингу на Паралімпіаді-2024 – Бабинець увійшов у історію

7 вересня 2024 , 16:06 / Читать на русском

Україна відкрила лік нагородам у паверліфтингу на Паралімпіаді-2024.

Бронзову медаль у вазі до 88 кг виборов Юрій Бабинець. Для 29-річного спортсмена це дебютна нагорода на Паралімпійських іграх.

Дідух завоював перше за 8 років золото Паралімпіади у настільному тенісі

Бабинець зумів підняти вагу 214 кг, випередивши найближчого переслідувача на 4 кг. Згодом Юрій намагався підкорити 225 кг, але його спробу не зарахували. Виграти змагання вдалось китайцю Яню Паньпаню, який обігнав показник українця аж на 28 кг. Срібло в активі 45-річного представника Єгипту Мохамеда Елельфата, який показав результат 224 кг.

Паралімпіада-2024. Паверліфтинг. Чоловіки (до 88 кг).

1. Панпан Ян (Китай) – 242 кг

2. Мохамед Елефат (Єгипет) – 224 кг

3. Юрій Бабинець (Україна) – 214 кг

Медаль Бабинця є першою в історії України у чоловічому паверліфтингу на Паралімпійських іграх. До слова, на попередніх Паралімпійських іграх у Токіо Юрій посів 9 місце у ваговій категорії до 80 кг з результатом 175 кг.