Ворскла пошматувала суперниць на старті кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

4 вересня 2024 , 15:02 / Читать на русском

Жіноча команда полтавської Ворскли з перемоги стартувала у 1-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1-й раунд кваліфікації. Жінки

Ворскла – СФК Рига – 5:0

Голи: Осіпян, 9, Радіонова, 11, 75, Корсун, 45+1, 82

Українська команда без проблем розгромила суперниць із Латвії – СФК Ригу. Поєдинок пройшов на арені в столиці Угорщини – Будапешті.

Жіноча збірна України з футболу отримала суперників у плей-офф відбору до Євро-2025

Ворскла є чинною чемпіонкою України, а в цьому сезоні йде серед лідерок, маючи в активі 4 перемоги у чотирьох матчах. Матч проти опоненток з Риги не зіпсував переможну серію українок. Наші футболістки забезпечили собі комфортний результат ще у першому таймі, забивши у ворота суперниць 3 голи. Ще два м'ячі було оформлено по перерві.

У підсумку дебют Ворскли в єврокубках у новому сезоні завершився феєричною перемогою 5:0. 7 вересня українські футболістки поборються за путівку до другого етапу Ліги чемпіонів у матчі із переможцем пари Ференцварош – Флора.