Дебютні голи Мбаппе у Прімері у відеоогляді матчу Реал – Бетіс – 2:0

2 вересня 2024 , 09:30 / Читать на русском

Реал обіграв Бетіс у четвертому турі Ла Ліги. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Перший тайм на Сантьяго Бернабеу минув без голів. А на 67-й хвилині вийшов перед Реал. Феде Вальверде геніальним пасом п'ятою вивів Мбаппе на тет-а-тет з Руєм Сілвою, і Кілан не змарнував шанс – 1:0. Перший гол француза у Прімері.

Мбаппе дебютним дублем приніс перемогу Реалу – геніальний пас Вальверде

А невдовзі Мбаппе записав у свій актив ще один забитий м'яч. Воротар Бетіса збив Вінісіуса Жуніора у карному майданчику – арбітр Рохас призначив пенальті. Пробивати 11-метровий доручили Кіліану, і він не схибив.

У підсумку 2:0 на користь "бланкос". Підопічні Карло Анчелотті за чотири тури набрали 8 очок та йдуть другими після Барселони, яка ще не втрачала залікових балів у цьому сезоні. У Бетіса лише два пункти.