Верес з двома скасованими голами і змарнованим пенальті зазнав поразки від Лівого берега – камбек киян

1 вересня 2024 , 14:58 / Читать на русском

Верес зустрівся з Лівим берегом в рамках 5-го туру української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга, 5-й тур

Верес – Лівий берег – 1:3

Голи: Степанюк, 15 – Приходько, 66, Галас, 82, Дедух (пен), 86

У першому таймі доля відверто відвернулася від рівнян. Протягом 45-ти дебютних хвилин рефері встиг двічі скасувати голи господарів: спочатку м'яч Шарая анулювали через офсайд, а потім у Гайдучика зафіксували гру рукою. Згодом форвард ще й не зумів виконати пенальті. На противагу цим невдачам був гол Степанюка на 15-й хвилині.

КДК оштрафував Карпати на 145 тисяч, Верес заплатить більше – відома причина

Та лідирував Верес не довго: на 66-й хвилині зустрічі паритет відновив Приходько. В заключні хвилини поєдинку кияни вирішили добити підопічних Шандрука. Спочатку Галас після асисту Приходька вивів Лівий берег вперед, а за декілька миттєвостей перевагу примножив Дедух, виконавши пенальті. У підсумку гості перемогли з рахунком 3:1.

Верес опинився на 12-й сходинці з 4-ма балами в активі. НатомістьЛівий берег здобув другу перемогу в УПЛ та розташувався на 10-му місці (6 очок).