Кривбас залишає Лігу конференцій – Бетіс все вирішив за три хвилини

29 серпня 2024 , 23:51 / Читать на русском

Кривбас грав на виїзді з іспанським Бетісом у матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій.

Ліга конференцій. Плей-офф раунд. Матч-відповідь

Бетіс (Іспанія) – Кривбас (Україна) – 3:0

Голи: Руйбаль, 40, Еззалзулі, 41, 43

Що міг зробити Кривбас після "домашньої" поразки – 0:2? Гримнути дверима, показати якісну гру, просто порадувати уболівальників.

Бетіс зустрів Кривбас у Севільї, вивісивши синьо-жовтий прапор на стадіоні: "Наша солідарність з українським народом"

В принципі, щось подібне підопічним Юрія Вернидуба майже вдалося. Якби тільки можна було вирізати з матчу 5 останніх хвилин першого тайму.

До того часу Кривбас місцями навіть переважав іспанців, гості мали непоганий момент на самому початку гри, коли Бандейра влучив в стійку.

Зрозуміло, що футболісти Бетіса не рвали жили. І тим не менш, криворіжці трималися на рівні.

Рівно до 40-ї хвилини. Захист пропустив у штрафний Еззалзулі, той протягнув м'яч майже до лицьової лінії, зумів прострелити у воротарський, де вже Руйбаль розібрався у ситуації.

Гол у роздягальню – неприємно. Але таких голів виявилося три!

Протягом хвилини Еззалзулі до асисту зумів додати дубль.  А захисники Кривбасу, як зачаровані, спостерігали за рухливим марокканцем, якого ми до речі, пам'ятаємо ще з футбольного турніру Олімпійських ігор.

3:0 – після першого тайму. 5:0 – за підсумками двох ігор. У боксі поєдинок припинили б за явною перевагою. Але у футболі треба догравати. Що команди і робили протягом наступних 45 хвилин.

Кривбас цілком прогнозовано залишив число учасників єврокубків. Бетіс зіграє на груповій стадії ЛК.