Реал сенсаційно втратив очки з Лас-Пальмасом – Куртуа пропустив на 5-й хвилині, Вінісіус забив ювілейний гол

30 серпня 2024 , 00:27 / Читать на русском

Реал зіграв на виїзді з Лас-Пальмасом у третьому турі Ла Ліги.

Прімера. Третій тур

Лас-Пальмас – Реал – 1:1

Голи: Молейро, 5 – Вінісіус Жуніор, 68 (п)

Український голкіпер Реала Андрій Лунін очікувано залишився на лаві запасних, а на ворота вийшов Тібо Куртуа.

Циганков з голом, пасом та “зоряним мечем” допоміг Жироні розбити Осасуну

Уже на 5-й хвилині господарі ошелешили грізного суперника. Півзахисник острів'ян Молейро розібрався у штрафному мадридців з Чуамені та Мілітао і пробив з близької відстані – Куртуа не зумів врятувати.

В середині першого тайму відновити паритет міг Вальверде, але голкіпер Лас-Пальмаса зіграв надійно. Невдовзі воротар господарів виручив команду і після небезпечного удару Рюдігера. На перерву команди так і пішли за мінімальної переваги канарців.

Відновити статус-кво "бланкос" вдалося аж на 68-й хвилині. Оборонець Лас-Пальмаса Алекс Суарес зіграв рукою в карній зоні – арбітр Феррер Бускетс вказав на 11-метрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Вінісіус Жуніор – 50-й гол бразильця у Прімері.

Під завісу Лас-Пальмас забив ще раз, але з офсайду. Відтак поєдинок завершився з рахунком 1:1. Підопічні Анчелотті несподівано везуть додому лише одне очко.