Гол і асист Циганкова у відеоогляді матчу Жирона – Осасуна – 4:0

29 серпня 2024 , 23:04 / Читать на русском

Жирона розбила Осасуну у третьому турі Прімери. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Каталонці відкрили лік забитим голам на 34-й хвилині. У воротах Осасуни розписався Хіль, асистував йому Віктор Циганков.

Циганков з голом, пасом та зоряним мечем допоміг Жироні розбити Осасуну

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою Жирони. Однак вже на старті другого український вінгер подвоїв успіх підопічних Мічела. Циганков відсвяткував забитий м'яч у вже фірмовому стилі, здійнявши над головою світловий матч із "Зоряних війн".

Вже за лічені хвилини Руїс довів рахунок до розгромного. А переконливу крапку в цьому протистоянні поставив Крістіан Стуані на останній хвилині основного часу – 4:0 на користь Жирони.

Після чотирьох турів каталонці посідають сьоме місце у турнірній таблиці Прімери з чотирма очками в активі. Памплонці йдуть 13-ми. Нагадаємо, що невдовзі Жирона стартує в історичному для себе розіграші Ліги чемпіонів.