Український легіонер допоміг своєму клубу перемогти в Англії – відео ідеального асисту

27 серпня 2024 , 14:27 / Читать на русском

Український нападник Сандерленда U-21 Тимур Тутєров вдало розпочав новий сезон Прем'єр-ліги 2.

Наставник молодіжки Сандерленда поки не довіряє 19-річному українцю місце в стартовому складі, але той своїми діями після замін наближається до того, щоб отримати такий шанс.

Мудрик отримав позов від екс-агента – УАФ відкрила провадження проти Михайла

У 1-му турі Тутєров вийшов і забив гол, який дозволив не програти Ньюкаслу, у грі 2-го туру проти Мідлсбро U-21 зробив асист.

Матч завершився з рахунком 3:2 на користь Сандерленда. Наш земляк вийшов на поле в середині другого тайму і через 15 хвилин виконав гольову передачу. Тутєров класно прострілив з флангу, тож партнеру залишалося просто переправити м'яч у незахищений кут воріт. Цей гол виявився переможним для Сандерленда, який до цього матчу не здобував перемог в основний час ще з початку травня.

Нагадаємо, Тимур Тутєров – вихованець ковалівського Колоса. У Сандерленді грає з квітня 2023 року. За цей час провів за молодіжну команду 15 матчів, у яких забив 4 голи та віддав 3 асисти.