Кривбас – Бетіс – 0:2 – відео голів і огляд матчу ЛК

23 серпня 2024 , 08:59 / Читать на русском

Кривбас поступився Бетісу у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій.

У матчі кваліфікації ЛК криворіжці зазнали поразки від Бетіса. Вже на 13-й хвилині Кліщук мусив витягати м'яч з воріт після голу Авіла.

Кривбас наблизився до вильоту з єврокубків, зазнавши сухої поразки від Бетіса у кваліфікації ЛК

По перерві у підопічних Вернидуба нарешті з'явився серйозний момент: Кузик закрутив удар з правого флангу, однак м'яч прилетів в руки Сілві. Та згодом Родрі подвоїв первагу свого клубу. Перший матч кваліфікації Ліги конференцій між Кривбасом та Бетісом завершився із рахунком 0:2.

Нагадаємо, що повторний поєдинок між командами відбудеться у четвер, 29 серпня в іспанській Севільї. Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом. Переможець двоматчевого протистояння потрапить до основної стадії Ліги конференцій. На команду, яка програє, чекає виліт з єврокубків.