"Був трохи божевільним": гравець Зальцбурга емоційно висловився щодо одного з футболістів киян

22 серпня 2024 , 12:00 / Читать на русском

Захисник Зальцбурга Амар Дедіч прокоментував гостьову перемогу над Динамо (2:0) у плей-офф кваліфікації ЛЧ.

"Легко не було, але ми це знали, бо грали на виїзді з хорошим суперником. Так, я б сказав, що це хороший результат для нас.

Беленюк закликав Динамо у матчі-відповіді з Зальцбургом взяти приклад з українських воїнів у Курську

Думаю, в цілому ми добре боролися, мали хороші моменти, скористалися ними. Перемогли 2:0, не пропустили. Трохи дозволили створити небезпеку біля наших воріт, тому треба покращувати нашу гру. Треба готуватися до другого матчу, бо саме вдома все вирішиться.

Це футбол, емоції. Не хочу говорити, хто саме, але один з їхніх гравців був трохи божевільним у першому таймі", – сказав Дедіч для CANAL+ Sport Austria.

Найімовірніше, Амар має на увазі Миколу Шапаренка, з яким у нього сталась штовханина після першого тайму. Для обох футболістів інцидент завершився жовтою карткою.

Матч-відповідь між клубами відбудеться 27 серпня в австрійському Зальцбурзі. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.