Кубок України: Інгулець вилетів від друголігової команди, Вікторія вибила Минай, Оболонь дотисла Колос у серії пенальті

21 серпня 2024 , 19:47 / Читать на русском

Відбулися чергові матчі третього попереднього раунду Кубка України.

Голи: Коваль 58 – Тищенко 72, Бойчук 95

Новачок УПЛ Інгулець двічі пропустив від друголігової команди, але по ходу матчу зміг зрівняти рахунок. Основний час завершився нічиєю, тож команди мали відіграти екстра-тайми. Проте рахунок не змінився – 2:2. Ім'я переможця стало відомим лише після серії пенальті – Пробій перестріляв Інгулець та йде далі.

Зоря впевнено вибила любительську Олімпію з Кубка України – жахлива травма Вакули

Сумська Вікторія без проблем обіграла Минай, забивши два м'ячі. Голами відзначились капітан Вікторії Ульянов, зігравши на добиванні та Сасовський, поціливши під ліву стійку.

Основний час та екстра-тайми матчу за участі клубів УПЛ між Колосом та Оболонню завершилися без забитих м'ячів. Обидві команди мали свої моменти, але не змогли конвертувати їх у голи. Тож доля путівки у наступний раунд визначалася в серії пенальті, де перемогу здобула Оболонь.

Аматорський клуб Миколаїв та представник Першої ліги Буковина до кінця зберігали інтригу в матчі. Спершу миколаївський клуб відкрив рахунок, але команда з Чернівців спершу наздогнала супернику, а згодом і вийшла вперед.