Довбик влучив у поперечку і організував незарахований гол у нульовому матчі Роми з Кальярі

18 серпня 2024 , 23:36 / Читать на русском

Артем Довбик дебютував у новому для себе чемпіонаті. У 1-му турі Серії А його Рома на виїзді грала проти Кальярі.

Серія А. 1-й тур

Кальярі – Рома – 0:0

Шосту команду минулого чемпіонату приймала 16-та, яку від зони вильоту відділило всього одне очко.

Чемпіон Норвегії, презентуючи новачка, образив клуб Довбика – відео

Проте за грою цієї прірви у десять турнірних сходинок помітно не було. Більш того, у першому таймі саме Кальярі продемонстрував кращі статистичні показники: вони більше володіли м'ячем (62%-38%), частіше били по воротах (6-2), заробили більше кутових (3-1).

Хоча більшість часу гра проходила у середині поля, і якоїсь надзвичайної гостроти біля обох воріт до переви не було.

Що Довбик? Він потрапив під щільну опіку двох фактурних захисників, і українця майже не було помітно. Та й партнери по команді не завжди помічали свою нову зірку, плели свої візерунки, забуваючи про форварда, який грав без м'яча.

До перерви у Артема щось схоже на активну дію трапилося лише раз, коли на нього у штрафний пішла передача з флангу. Але українець просто не дотягнувся до цього пасу.

По перерві Рома активізувалася. Нагадав про себе і Довбик, коли на 54-й хвилині дотепно пропустив м'яч, давши шанс пробити Пеллегріні. Але капітан римлян схибив.

На 75-й хвилині знову пішла зависока передача на Артема. Він і не дотягнувся, і відштовхнув опонента.

На 80-й у Довбика був супершанс. Після м'якої передачі Дібала він акцентовано пробив з меж воротарського по воротах – поперечка.

82-а хвилина. Довбик протягнув м'яч, пробив. Воротар парирував удар, але прямо на Пеллегріні. Капітан Роми забив, але з офсайду.

А на 90-й хвилині Артема замінили. Український бомбардир у першому матчі за Рому пішов з поля без голу.

Під завісу гри команди активізувалися, але уникнути підсумкових нулів не змогли.