Брентфорд без Ярмолюка переможно стартував у АПЛ, дотиснувши Крістал Пелас

18 серпня 2024 , 17:56 / Читать на русском

Брентфорд Єгора Ярмолюка стартував у новому сезоні АПЛ поєдинком з Кріста Пелас.

АПЛ. Перший тур

Брентфорд – Крістал Пелас – 2:1

Голи: Мбемо, 29, Вісса, 76 – Піннок, 57

Український півзахисник Бренфорда Єгор Ярмолюк гру розпочав у запасі. Езе на 26-й хвилині завдав влучного удару зі штрафного та міг відкривати рахунок. Але арбітр Семюел Беррот скасував гол Крістал Пелас через фол в атаці з боку Х'юза, який ніби-то звалив Коллінза у боротьбі.

Натомість на 29-й хвилині вийшла вперед команда Ярмолюка. Мбемо прорвався флангом, пройшов оборонними редутами Крістал Пелас та зарядив у дальній кут. На перерву команди пішли за мінімальної переваги "бджіл".

Кривбас впевнено здолав Верес у поєдинку з двома вилученнями

По перерві гості відновили паритет – Піннок прикро зрізав м'яча у власні ворота. Голкіпер Крістал Пелас парирував удар Льюїса-Поттера, але м'яч опинився у Яна Вісса – конголезець реалізував свій шанс на добиванні – 2:1.

Гості по перерві завдали чотири удари у площину воріт, але врятувати хоча б нічию не змогли. 2:1 у підсумку – команда українця заробляє три очки на старті АПЛ. Однак сам українець так і просидів весь поєдинок на лаві запасних.