"Намагалися втримати результат": Шовковський прокоментував втрачену перемогу у матчі Динамо – Рейнджерс

7 серпня 2024 , 08:59 / Читать на русском

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував нічию з шотландським Рейнджерсом (1:1) у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Безумовно, ми засмучені через те, що втратили перемогу на останній хвилині. Водночас ми розуміли, що доля нашого протистояння буде вирішуватися у Глазго. Ми зіграли лише перший тайм. До другого команда буде готуватися через матч чемпіонату України, який ми проведемо 9 серпня.

Гол Ярмоленка після показової атаки та фатальна помилка у компенсований час у відеоогляді матчу Динамо – Рейнджерс

Сьогодні ж наша команда намагалася втримати результат, розраховуючи на швидкі контратаки. І у нас були можливості для цього.  Ми мали діяти в окремих моментах матчу більш впевнено, але припускалися помилок. Будемо дивитися відео і розбиратися. Недостатня кількість матчів такого високого рівня, безумовно, є негативним моментом для нас.

У стартовому матчі чемпіонату України проти Вереса, безумовно, у нас буде певна ротація у складі. Тим більше, що подорож до Рівного займе у нас багато часу – десь по вісім годин туди й назад", – наводить слова Шовковського офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду ЛЧ Рейнджерс – Динамо відбудеться у Глазго 13 серпня.