Гол Ярмоленка у відеоогляді матчу кваліфікації ЛЧ Партизан – Динамо – 0:3

1 серпня 2024 , 08:30 / Читать на русском

Динамо розтрощило Партизан (3:0) в рамках 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА.

Динамо знову розгромило Партизан. У першому матчв кияни провчили сербів забивши їм аж 6 голів, однак і в цьому поєдинку не залишили суперників без роботи. Вже на 17-й хвилині капітан "біло-синіх" Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, скориставшись помилкою Партизана.

Динамо вдруге розгромило Партизан у Лізі чемпіонів і пробилось до наступного раунду – попереду битва з Рейнджерс

На екваторі другого тайму серби поплатилися за грубість проти Ваната. Владислав впевнено відправив м'яч у кут воріт. Вишенькою на торті став гол Караваєва у компенсований час.

У наступному турі Динамо зіграє з шотландським Рейнджерс. Перший поєдинок відбудеться 6 серпня – умовним господарем будуть кияни.