Лівий Берег – Металіст 1925 – відео голів та огляд матчу із серією пенальті

26 липня 2024 , 19:40 / Читать на русском

У першому півфіналі "Турніру чотирьох" Лівий берег сенсаційно здолав Металіст 1925 у післяматчевій лотереї. Дивіться відео голів та огляд гри на "Спорт 24".

Моура мав виводити Металіст 1925 вперед вже на перших хвилинах, але двічі не зумів переграти голкіпера Лівого Берега. Змарнував свою спробу в середині тайму і Борячук, не влучивши у дев'ятку. Вже у доданий час кияни несподівано забили "у роздягальню" – Войцеховський замкнув простріл на дальній стійці після прострілу Когута.

Лівий берег у серії пенальті вибив Металіст 1925 з "Турніру чотирьох" і опинився за крок від УПЛ

По перерві Лівий Берег був ближчим до того, аби подвоїти свою перевагу, однак примудрився пропустити на третій доданій. В серії пенальті більше пощастило "лелекам": за рахунку 4:4 промаху припустився бразильський легіонер Моура.

Як наслідок, Лівий Берег вийшов у фінал "Турніру чотирьох", де у вівторок, 30 липня, зіграє з переможцем пари Епіцентр – Минай.