Іспанія пробилася до фіналу Євро U-19, здолавши Італію в додатковий час

25 липня 2024 , 18:36 / Читать на русском

У півфіналі Євро U-19 зустрілися збірні Італії та Іспанії.

Євро U-19. Півфінал

Італія U-19 – Іспанія U-19 – 0:1

Гол: Фортуні, 100

Збірна Італії досить потужно пройшла груповий етап, здолавши Норвегію (2:1) та Північну Ірландію (3:0). Завдати поразки "Скуадра Адзуррі" змогла лише збірна України (2:3). Іспанія ж зі свого квартету вийшла другою. Збірна обіграла Данію (2:1), розписали нічию з Туреччиною (1:1), а потім і з Францією (2:2).

Михайленко відверто оцінив шанси збірної України проти Фанції у півфіналі Євро U-19

У першому таймі команди демонстрували досить рівну гру. Моментами не вражали – можна пригадати лише удар Пафунді на 15-й хвилині. Форвард виконував штрафний і м'яч пролетів в декількох сантиметрах від стійки.

По перерві емоції розпалювалися. Футболісти почали вдаватися до грубощів, за що рефері безкомпромісно роздавав "гірчичники". Та визначити переможця в основний час так і не вдалося. Матч перетік у екстратайми. Доля поєдинку вирішилася на 100-й хвилині – м'яч у сітку відправив Фортуні.

Суперник "Фурії Рохи" визначиться вже сьогодні, 25-го липня, о 21:00 за Києвом. Там збірна України U-19 зіграє з однолітками з Франції.