"Цирк" і "Шок" – зірки аргентинського футболу відреагували на вкрадену нічию

24 липня 2024 , 21:14 / Читать на русском

Легенди аргентинського футболу прокоментували скандальне завершення матчу Аргентина – Марокоо на Олімпіаді-2024.

Ліонель Мессі на своїй сторінці у  Instagram написав: "Insolito" (Неймовірно) та супроводив допис емодзі "Я в шоці".

Олімпіада 2024: матч суперників України довелося перегравати через помилку арбітра – у Аргентини вкрали нічию

А головний тренер олімпійської команди Аргентини Хав'єр Маскерано був ще більш відвертий.

"Це найбільший цирк, який я коли-небудь бачив у своєму житті!", – заявив він.

Нагадаємо, що за "першою версією" матч стартового туру у групі В між командами Аргентини та Марокко завершився у нічию – 2:2, після того, як аргентинці врятувались 16-й компенсованій хвилині.

Але через дві години після фінального свистка виявилося, що поєдинок таки не завершений. Арбітр не зарахував гол аргентинців через офсайд у Крістіана Медіни. Командам довелося догравати матч за рахунку 2:1 на користь Марокко.. Матч відновили і дограли три хвилини. Аргентинці повторного дива не створили, тож офіційно зустріч завершилася перемогою Марокко (2:1).