Олімпіада 2024: матч суперників України довелося перегравати через помилку арбітра – у Аргентини вкрали нічию

24 липня 2024 , 20:17 / Читать на русском

Під час матчу Аргентина — Марокко сталася неоднозначна ситуація.

Сьогодні, 24-го липня, стартувала Олімпіада-2024. У групі України між собою вже встигли зіграти Аргентина та Марокко. На старті другого тайму марокканці оформили дубль, втім, згодом Сімеоне відквитав один м'яч. На 90+16 Медіна врятував збірну Аргентини від поразки.

Аргентина врятувалась на 16-й компенсованій хвилині, Іспанія важко здолала Узбекистан – несподіваний початок олімпійського футбольного турніру

Вже через дві години після фінального свистка виявилося, що поєдинок таки не завершений. Арбітр не зарахував гол аргентинців через офсайд у Крістіана Медіни. Командам довелося догравати матч за рахунку 2:1 на користь Марокко.. Матч відновили о 20:00 за київським часом і дограли три хвилини. Аргентинці не створили дива, тож зустріч завершилася перемогою Марокко (2:1).

До слова, Україна дебютує на Іграх-2024 поєдинком проти Іраку.