Пенальті у виконанні Пономаренка у відеоогляді матчу Україна U-19 – Італія U-19 – 3:2

22 липня 2024 , 00:53 / Читать на русском

Україна U-19 вийшла до півфіналу цьогорічного чемпіонату Європи.

Україна у вирішальному поєдинку групового етапу Євро-2024 зуміла здолати Італію з рахунком 2:1. Синчуку ще на 8-й хвилині зустрічі вдалося відкрити рахунок, однак на 34-й Крапивцов вже витягав м'яч з сітки воріт.

Україна U-19 вийшла до півфіналу Євро-2024, здолавши Італію у шаленому матчі

На старті другого тайму збірні знову обмінялися голами: спочатку Ебоне вивів Італію вперед, а вже за декілька миттєвостей Кревсун зрівняв рахунок. вирішальними стали події наприкінці зустрічі. Корраді збив Маткевича у карному майданчика, за що поплатився вилученням та пенальті у ворота Італії. 11-метровий успішно виконав Пономаренко, зробивши рахунок 3:2 на користь "синьо-жовтих".

Нагадаємо, що суперника у півфіналі Євро-2024 молодіжна збірна України дізнається вже завтра, 22-го липня.