ЛЧ-2024/25: тріо українських футболістів та тренер залишають турнір

18 липня 2024 , 01:05 / Читать на русском

Відбулися матчі-відповіді в шести парах першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів 2024/25, 1-й кваліфікаційний раунд, матчі-відповіді

Струга (Північна Македонія) – Слован (Словаччина) – 1:2 (перший матч – 2:4)

Голи: Компаоре, 85 – Вайсс, 9, Рістевскі, 34 (аг)

Динамо Батумі (Грузія) – Лудогорець (Болгарія) – 1:0 (1:3)

Гол: Мамучашвілі, 3

Діфферданж (Люксембург) – Клаксвік (Фарерські острови) – 0:0 (0:2)

Вилучення: Бедуре (Д), 34

Петрокуб (Молдова) – Ордабаси (Казахстан) – 1:0 (0:0)

Гол: Лунгу, 34

Егнатія (Албанія) – Борац (Боснія і Герцеговина) – 2:1, по пен. – 1:3 (0:1)

Голи: Ібрагімоглу, 16, Дуку, 82 – Лукіч, 30

Вилучення: Жижовіч (Б), 94

Ларн (Північна Ірландія) – РФС (Латвія) – 0:4 (0:3)

Голи: Емерсон, 38, Лемаїч, 44, Ікауньєкс, 45+3, Діоманд, 56

Для українців найцікавішою виглядала пара молдовського Петрокуба і казахстанського Ордабаси. У основі чемпіонів Казахстану вийшло відразу троє українців – Артем Бєсєдін, Євген Макаренко та Ігор Пластун. Втім, єдиний гол у двоматчевій дуелі забив суперник. Тому клуб з Молдови йде далі, Ордабаси звалюється у 2-й раунд кваліфікації Ліги конференцій.

У Сербії вимагають відсторонити Вацка від футболу – через його спіч про суперника Динамо

Перед Динамо Батумі, яке тренує український фахівець Андрій Демченко, стояло непросте завдання – відіграти два м'ячі у болгарського Лудогорця. Грузини вдало почали, забили перший гол вже на 3-й хвилині. Але цей гол став і останнім. Динамо залишає Лігу чемпіонів.

Серед інших, "неукраїнських" пар відзначимо впевнений виступ латвійського РФС, який взагалі не помітила спротиву північноірландського Ларна. Тиждень тому вдома латвійці перемогли – 3:0, а у гостях здобули навіть впевненішу перемогу. Загальний рахунок протистояння – 7:0 на їхню користь.

Найзапекліша боротьба йшла у парі Егнатія (Албанія) – Борац (Боснія), принциповості якому додавав той факт, що Борац представляє не просто Боснію і Герцеговину, а ту її частину, що зветься Республіка Сербська.

У першому матчі Борац мінімально здолав суперника, забивши аж на 90+6 хвилині. У грі-відповіді справа дійшла до серії пенальті, де більш вдало свої спроби виконали боснійські футболісти.