Італія обіграла Норвегію у матчі суперників України на Євро U-19

15 липня 2024 , 19:55 / Читать на русском

У групі "синьо-жовтих" на молодіжному Євро Італія виявилася сильнішою за Норвегію.

Чемпіонат Європи U-19, 1-й тур

Італія – Норвегія – 2:1

Голи: Ді Маджо, 44, Дзеролі, 51 – Браут, 35

Норвегії вдалося відкрити рахунок на 35-й хвилині зустрічі, однак, згодом "Скуадра Адзурра" зуміла перевернути хід гри. Головним героєм зустрічі став Сімоне Пафунді. Ще у першому таймі він протягнув м'яч майже через всю чужу половину поля, після чого Ді Маджо забив. По перерві гол з передачі Пафунді оформив Дзеролі.

Україна переможно завершила підготовку до Євро U-19 – нападник Динамо за 3 хвилини врятував від поразки у спарингу

До слова, Сімоне у 2022 році стартував за національну збірну Італії в товариському матчі з Албанією. Тоді він став наймолодшим дебютантом італійців за останні 100 років. У другій половині сезону 2023/24 він перейшов з Удінезе до швейцарської Лозанни.

Нагадаємо, що вже сьогодні, о 21:00 збірна України проведе свій матч 1-го туру з Північною Ірландією. У другому турі підопічні Дмитра Михайленка зіграють із Норвегією.