Дебютний гол Піхальонка за киян у відеоогляді спарингу Динамо – Брондбю

14 липня 2024 , 19:05 / Читать на русском

Динамо розтрощило чемпіона Данії – Брондбю – у контрольному поєдинку. Відео голів та огляд спарингу дивіться на Спорт 24.

Щоб відкрити рахунок, підопічним Олександра Шовковського знадобилося 14 хвилин – у воротах данського клубу розписався Попов. Буяльський подав зі штрафного, а Попов головою вгатив м'яч у сітку.

Динамо розбило віце-чемпіона Данії у контрольному матчі: вісім свіжих гравців перевернули хід зустрічі

Такий рахунок протримався аж до 71 хвилини, аж поки Антон Царенко не подвоїв перевагу киян. Невдовзі відзначився Андрієвський. Півзахисник "біло-синіх" перехопив неточний пас від голкіпера Брондбю і верхом переправив м'яч у сітку.

Переконливу крапку Динамо поставилона 81-й хвилині. Ярмоленко накрутив опонента на фланзі і покотив м'яча на Піхальонка, а новачкові киян залишалося з близької відстані вразити порожні ворота суперника. Олександр не змарнував чудової нагоди і записав у свій актив дебютний гол за Динамо.

4:0 – підопічні Шовковського громлять Брондбю. Наступний спаринг столичний клуб проведе 17 липня проти південноафриканського клубу Мамелоді Сандаунз.