Зоря поступилася в спарингу клубу зі Словенії, Колос впевнено здолав представника Першої ліги

8 липня 2024 , 09:29 / Читать на русском

Літні збори, товариські матчі клубів УПЛ

Белтинці (Словенія) – Зоря – 3:2

Голи: Штімац, 9, 12, Рантаса, 38 – Гулько, 4, Ндур, 81 (п.)

Колос – Кудрівка-Нива – 3:1

Голи: Криворучко, 4, Паулаускас, 72, Ільїн, 75 – Тименко, 30 (п.)

Зоря на зборах у Словенії провела вже другий контрольний матч. У першому спарингу луганці розійшлися нічиєю з МТК (1:1), тепер же зазнали мінімальної поразки від Белтинців. Вже на початку зустрічі наші земляки зуміли вийти вперед, втім, за декілька миттєвостей суперники відповіли дублем Штімаца. Перед самісінькою перервою словенці зробили рахунок 3:1. Наприкінці матчу Ндур таки скоротив відставання, виконавши пенальті, але дотягнути до нічиєї не вдалося.

Зоря може продати форварда у Сербію і замінити його чорногорцем

У іншому товариському матчі Колос впевнено переміг Кудрівку-Ниву з Першої ліги. На 4-й хвилині зустрічі Криворучко дальнім ударом вивів "хліборобів" вперед, але Тименко відновив паритет ще до перерви. реалізувавши пенальті. Долю поєдинку вирішили голи Паулаускаса та Ільїна на 72-й і 75-й хвилинах відповідно.