Божевільний камбек та бісіклета Беллінгема у відеоогляді матчу Англія – Словаччина – 2:1

30 червня 2024 , 22:08 / Читать на русском

Англія з надзусиллями виборола путівку в 1/4 фіналу Євро-2024. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Підопічні Саутгейта провалили перший тайм і дозволили Словаччині забити. Шранц отримав тонкий пас від Стрелеца й відправив м'яч у дальній кут, забивши свій третій гол на турнірі.

Англія повторила камбек України проти Словаччини і вийшла у 1/4 Євро – бісіклета Беллінгема на 90+5 скасувала ганьбу

Англійці намагалися відігратися, але створити гострі моменти ніяк не вдавалось. "Три леви" вже були на волосині від вильоту з Євро, коли врятував Джуд Беллінгем. Зірковий хавбек оформив шедевр, забивши ударом через себе, й перевів гру в овертайми.

Одразу на старті додаткового часу Англія вийшла вперед. Гехі головою скинув на дальню, де Харрі Кейн відзначився другим м'ячем на турнірі у Німеччині. У наступному раунді команда Саутгейта зійдеться зі збірною Швейцарії, яка розібралася з Італією. Поєдинок відбудеться 6 липня.