Копа Амеріка: Аргентина без Мессі бездоганно фінішувала в групі, Канада вирвала перепустку в плей-офф

30 червня 2024 , 09:59 / Читать на русском

В ніч на 30 червня відбулися матчі третього туру групового етапу Копа Амеріка-2024.

Вилучення: Суасо, 27 (Чилі)

Збірна Аргентини достроково гарантувала собі вихід з квартету. На останній матч групового етапу не вийшов Мессі, який зазнав ушкодження розтягнення правого привідного м'яза. Але навіть без нього "альбіселесте" впевнено обіграли Перу.

Копа Америка: Колумбія впевнено вийшла в плей-офф, Бразилія з дублем одноклубника Луніна реабілітувалась за невдалий старт

Рахунок на старті другого тайму відкрив Лаутаро Мартінес, вийшов те-а-тет з воротарем після пасу Анхеля Ді Марії. На 72-й хвилині Паредес не зумів забити з 11-метрової позначки у ворота Перу.

Але під завісу поєдинку Лаутаро оформив дубль і встановив остаточний рахунок – 2:0.

В іншому поєдинку квартету A канадцям було достатньо не програти чилійцям, натомість їхнім суперника необхідно було перемагати.

Але вже на 27-й хвилині збірна Чилі залишилася у меншості – Суасо отримав дві жовті картки упродовж 15 хвилин. Матч завершився безгольовою нічиєю, яка дозволила Канаді здобути путівку в чвертьфінал Копа-Амеріка-2024.