Розгромна перемога господарів Євро-2024 у відеоогляді матчу Німеччина – Шотландія – 5:1

15 червня 2024 , 01:01 / Читать на русском

Відбувся перший поєдинок на чемпіонаті Європи-2024, у якому Німеччина розбила Шотландію. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Бундестім феноменально відкрила домашній турнір і потішила вболівальників справжнім знущанням над суперником.

Німеччина феєрично стартує на домашньому Євро-2024 – безпорадна Шотландія, страшний фол, клас талантів

Шалений пресинг та самовіддача дозволила Німеччині повести у рахунку вже на перших хвилинах. Спочатку Флоріан Вірц отримав передачу від Кімміха і першим дотиком розмочив ворота Шотландії. Подвоїв перевагу Джамал Мусіала, який майстерно розібрався із захисниками у карному майданчику.

Згодом захисник "тартанової армії" Портеус у страшному стрибку залетів у ноги Гюндогана, за що отримав червону та "привіз" пенальті, яке реалізував Кай Хаверц. По перерві двома голами у складі Німеччини відзначились гравці Борусії Д – Фюлькруг потужно зацідив у дев'ятку, а Джан більярдним ударом поклав точно під стійку. У відповідь гравці Шотландії не змогли жодного разу пробити по воротах Нойєра, однак отримали допомогу від Рюдігера, який зрізав м'яч у власні ворота.