Перемога суперників України у відеоогляді спарингу Бельгія – Чорногорія – 2:0

6 червня 2024 , 10:46 / Читать на русском

Бельгія обіграла Чорногорію у спарингу (2:0) в рамках підготовки до чемпіонату Європи 2024. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Рахунок на 44-й хвилині відкрив Кевін Де Брюйне розкішним дальнім ударом. Це був 100-й поєдинок для зірки Манчестер Сіті за збірну Бельгії.

Бельгія з ювілеєм Де Брюйне перемогла Чорногорію, Мбаппе допоміг розірвати Люксембург – товариські матчі

За дві хвилини до завершення основного часу Чорногорія залишилася у меншості – півзахисник Брновіч отримав другу жовтку картку за підніжку.

На 90+3 Леандро Троссар реалізував пенальті, який заробив Деку. Контрольний поєдинок завершився впевненою перемогою Бельгії – 2:0. У суботу, 8 червня, команда Доменіко Тедеско проведе ще один спаринг – зі збірною Люксембургу.

Нагадаємо, Бельгія буде суперницею збірної України на Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва зустрінуться з нею у третьому турі групового етапу 26 червня. Перед тим "синьо-жовті" зіграють з Румунією 17 червня та зі Словаччиною 21-го.