Гол Мессі не врятував Інтер Маямі від поразки андердогу, але "чаплі" зуміли втриматися на вершині

30 травня 2024 , 09:48 / Читать на русском

У матчі 17-го туру МЛС Інтер Маямі несподівано поступився Атланті Юнайтед.

МЛС, 17-й тур

Інтер Маямі – Атланта Юнайтед – 1:3

Голи: Мессі, 62 – Лобжанідзе, 44, 59, Тіаре, 73

Рахунок наприкінці першого тайму зуміла відкрити Атланта завдяки ефектному удару під поперечку від грузинського півзахисника Сабі Лобжанідже. По перерві вихованець тбіліського Динамо оформив дубль, подвоївши перевагу гостей.

Інтер Маямі без Мессі обіграв Ванкувер – Кривцов отримав одну з найвищих оцінок

На 62-й хвилині Мессі відквитав один гол, розрядивши гармату з-поза меж штрафного. Втім, наприкінці зустрічі Атланта знову забила, і Тіаре встановив остаточний рахунок – 3:1.

Попри цю поразку, клуб Девіда Бекхема зумів залишитися на вершині Східної конференції. Адже найближчий переслідувач "чапель" – Цинцинатті – також провалився у поєдинку з Нешвіллом (0:2). Нагадаємо, за Цинцинатті зараз виступає екс-форвард Шахтаря Келвін Келсі.