Роналду дублем оновив власний рекорд у Саудівській Аравії – відео голів

27 травня 2024 , 23:54 / Читать на русском

Кріштіану Роналду продовжує підкорювати чемпіонат Саудівської Аравії.

Саудівська Аравія, 36 тур

Аль-Наср – Аль-Іттіхад – 4:2

Голи: Роналду, 45+3, 69, Харіб, 78 (пен), Аль-Немер, 90+5 – Аль-Шамрані, 89, Фабінью, 90+2

Легендарний нападник Аль-Насра оформив дубль у останньому поєдинку проти Аль-Іттіхад. Голи португальця допомогли його команді здобути ефектну перемогу з рахунком 4:2.

Краще Довбика – лише Роналду: українець серед лідерів у ще одному рейтингу

У першому таймі Кріштіану відзначився шедевральним голом, але його скасували через офсайд. Втім зірковий бомбардир не збирався йти на перерву без результативних дій. Роналду ефектно відгукнувся на передачу партнера, втік від суперників і влучно пробив по воротах.

В екваторі другого тайму 39-річний португалець замкнув подачу з кутового, оформивши дубль. Таким чином, Роналду оновив власний рекорд у Саудівській Аравії. У його активі 35 голів, а у минулому сезоні він фінішував з 34 забитими м'ячами.