Мбаппе "вибачився" за відхід, але ПСЖ зазнав першої поразки за 26 матчів

12 травня 2024 , 23:55 / Читать на русском

ПСЖ – Тулуза – 1:3

Голи: Мбаппе, 8 – Даллінга, 13, Гбоо, 68, Магрі, 90+5

Нагадаємо, днями Кіліан Мбаппе записав відеозвернення до фанатів ПСЖ, де офіційно оголосив, що покине команду по завершенні цього сезону.

Мбаппе роками відмовляв клубам АПЛ та саудівським шейхам – Романо розкрив причину

Уже на старті поєдинку з Тулузою шанувальники паризького клубу побачили вибачення від бомбардира. Після довгого пасу від Арнау Тенаса Мбаппе підхопив м'яч, помчав у штрафну та переграв голкіпера гостей у ближній дуелі – 1:0. Це 27-й забитий м\яч Кілліана, він очолює бомбардирські перегони Ліги 1 в поточному сезоні.

Однак фани парижан раділи недовго – за лічені хвилини Тулуза відновила паритет: Даллінга зблизька розстріляв ворота господарів. А на 68-й хвилині гості вирвалися вперед. Півзахисник Тулузи Янг Боо на межі штрафного потужно пробив у дальній кут – 2:1. Відігратися парижани так і не змогли. Натомість у компенсований час Тулуза відзначилася третім забитим м'ячем.

Після цієї поразки у ПСЖ, який очолює Лігу 1, залишається 70 очок. У Монако, який іде другим, на 6 залікових балів менше. Тулуза перебуває на 10-й сходинці (43 пункти).