Байєр з українцем у складі програв вирішальний матч – забивали й пропускали у компенсовані хвилини

12 травня 2024 , 18:57 / Читать на русском

Байєр U-17, за який виступає нападник юнацької збірної України Артем Степанов, драматично поступився у фіналі юніорської Бундесліги дортмундській Борусії.

Леверкузенці двічі виходили вперед по ходу матчу. Зокрема, на 90+1 хвилині фармацевти встановили рахунок 2:1. Щоправда, на 90+7 Борусія зрівняла цифри на табло і перевела гру в овертайм, а на 120+1 вийшла вперед і здобула перемогу.

Збірна України оголосила заявку на Євро-2024 U-17

Українець Артем Степанов провів на полі увесь матч. Він відзначився асистом під час другого голу своєї команди.

Артем Степанов народився у Луцьку, займався у академії донецького Шахтаря. А у серпні 2022 року переїхав до Леверкузена. У нього діє контракт з Байєром до 30 червня 2027 року.

Цього сезону Артем Степанов провів за Байєр U-17 26 матчі, у яких забив 19 голів та віддав один асист. Також його випробували у одному матчі Байєра U-19, випустивши на заміну на 8 хвилин.

На юного українського бомбардира звернув увагу і тренер головної команди "фармацевтів" Хабі Алонсо. Він декілька разів залучав його до тренувального процесу першої команди та навіть дав зіграти у товариському матчі.