Суперсейв Миколенка та порятунок на 88 хвилині у відеоогляді матчу Ньюкасл – Евертон – 1:1

3 квітня 2024 , 09:29 / Читать на русском

Евертон вирвав нічию у матчі проти Ньюкасла. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Віталій Миколенко допоміг "ірискам" здобути один заліковий бал у важкому поєдинку проти Ньюкасла в рамках 31-го туру АПЛ. "Сороки" першими вийшли вперед вже на 15 хвилині зустрічі завдяки голу Ісака. Втім втримати перевагу до фінального свистка не вдалось.

Миколенко повернувся і став одним з найкращих в Евертоні, "іриски" розписали бойову нічию з Ньюкаслом

Наприкінці матчу крайній захисник Евертона Ешлі Янг заробив на собі пенальті. Арбітр за допомогою ВАР вказав на 11-метрову позначку, з якої впевнено зрівняв рахунок Калверт-Льюїн.

Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин та став одним з героїв матчу. На 67 хвилині гри український оборонець здійснив ефектний сейв, вибивши м'яч з лінії порожніх воріт. SofaScore оцінив дії захисника в 7,3 бала. Він 66 разів торкнувся м'яча, віддав 34 точні паси з 42 (81%), виграв 2 єдиноборства і 4 повітряні дуелі, 12 разів втратив володіння м'ячем. Вищу оцінку в складі команди Шона Дайча отримав лише Джордан Пікфорд (7,5).