Шовковський оцінив довгоочікуваний камбек Ярмоленка: "У нього дуже непросто проходила реабілітація"

31 березня 2024 , 23:16 / Читать на русском

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував повернення на поле Андрія Ярмоленка.

"Він був готовий грати, але поки не весь матч. Заміна була запланована ще перед матчем, щоб він зіграв 15-30 хвилин, залежно від того, як будуть складатися події на полі.

Феєричний камбек Ярмоленка у відеоогляді поєдинку Ворскла – Динамо – 1:5

Андрій готувався, у нього дуже непросто проходила реабілітація, але його авторитет у команді має велике значення", – цитує Шовковського ФК Динамо Київ.

Нагадаємо, що "біло-сині" здобули перемогу над Ворсклою з рахунком 5:1. До заявки киян вперше за пів року потрапив Андрій Ярмоленко. Він, нагадаємо, травмував коліно та переніс операцію. Втім, поєдинок лідер киян розпочав на лаві запасних. Ярмоленко з'явився на полі на 66-й хвилині зустрічі, а вже на 78-й забив у ворота суперників. Також голами відзначилися Ванат, Бражко та Шапаренко.