Несподівана нічия команди Мудрика у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Челсі – 1:1

18 лютого 2024 , 08:31 / Читать на русском

Челсі розписав нічию з чинним чемпіоном АПЛ Манчестер Сіті у матчі 25-туру. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Михайло Мудрик вшосте поспіль опинився в запасі Челсі. Підопічні Почеттіно віддали м'яч Сіті, але за будь-якої нагоди намагалися атакувати. Це призвело до голу Стерлінга під завісу першого тайму. Варто зауважити, що Рахім не надто активно святкував гол у ворота колишньої команди.

Челсі без Мудрика сенсаційно зупинив Ман Сіті – команда Гвардіоли постраждала від "колишнього"

По перерві тактика гостей не змінилася. Ерлінг Холанд у матчі не відзначився, змарнувавши декілька хороших шансів. Мудрик втретє поспіль залишився без ігрових хвилин. Під завісу Родрі зрівняв рахунок, але переграти "аристократів" не вдалося.

Челсі зупиняє 11-матчеву серію перемог Ман Сіті і залишається в середині таблиці. "Містяни" ж відпустили Арсенал на 2 очки. Ліверпуль відстає на 4 бали, але мають гру в запасі.