Драматичний порятунок Шахтаря у доданий час у відеоогляді матчу Ліги Європи з Марселем – 2:2

15 лютого 2024 , 23:00 / Читать на русском

Шахтар у першому стиковому матчі за вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи розійшовся миром з Марселем. Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Перший тайм був повністю за Шахтарем, який мав декілька хороших нагод, аби вийти вперед. Однак на перерву команди пішли з нулями на табло (хоча м'яч після ударів "гірників" двічі опинявся у сіткі Марселя), а після відпочинку влаштували справжнє футбольне свято.

Шахтар врятував драматичну нічию з Марселем у Лізі Європи – підступний Обамеянг ледь не сплутав карти Пушічу

Французи попри логіку подій на полі першими вийшли вперед – відзначився Обамеянг. Матвієнко відновив статус-кво вже за чотири хвилини, вдало зігравши на добиванні. На останній хвилині гості знову повели і, здавалось, поховали шанси донеччан, але Егіналдо у доданий час врятував Шахтар від фіаско. Вже за тиждень на Велодромі команди знову розпочнуть з чистого листа, адже правило виїзного гола у єврокубках більше не діятиме.