Челсі без Мудрика здобув важку перемогу в лондонському дербі над Фулхемом

13 січня 2024 , 16:30 / Читать на русском

Відбувся 21-й тур чемпіонату Англії між Челсі та Фулхемом.

АПЛ. 20-й тур

Челсі – Фулхем – 1:0

Гол: Палмер, 45+4 (пен.)

Підопічні Почеттіно реабілітувались після поразки в Кубку ліги, взявши гору в лондонському дербі над Фулхемом.

Поразка команди Мудрика у відеоогляді матчу Кубка англійської ліги Мідлсбро – Челсі – 1:0

Попри те, що Челсі більшу частину часу володів ініціативою, поєдинок проходив без великої кількості гольових моментів. Єдиний м'яч вдалось забити на останніх хвилинах першого тайму. Стерлінг увійшов в штрафний майданчик суперника та майстерно прибрав захисника, змусивши того сфолити.

11-метровий удар вдало реалізував 21-річний Коул Палмер, не залишивши шансів голкіперу Лено.

Український вінгер Михайло Мудрик вдруге поспіль провів весь матч АПЛ на лаві для запасних.

Перемога тимчасово підняла "аристократів" на восьму сходинку. В їхньому активі 31 заліковий бал. Фулхем йде в нижній половині та посідає 13-ту сходинку.