Рома в більшості врятувалася від поразки аутсайдеру та зуміла прорватися в зону єврокубків

3 грудня 2023 , 20:54 / Читать на русском

У 14-му турі Серії А Рома на виїзді у нервовому поєдинку дотиснула Сассуоло.

Серія А. 14-й тур

Сассуоло – Рома – 1:2

Голи: Енріке М., 25 – Дибала, 76 (п), Крістенсен, 82

Вилучення: Болока, 62

Рахунок у зустрічі несподівано відкрив андердог. Матеус Енріке зблизька "прошив" Руя Патрісіу, замкнувши передачу Доменіко Берарді, та вивів Сассуоло вперед.

Гармата Маліновського та асист Коваленка дозволили Дженоа і Емполі розійтися миром

Відквитати гол незадовго до перерви мав чудову нагоду Пауло Дибала. Чемпіон світу приборкав м'яча на підступах до штрафного і пробивав у "дев'ятку", проте воротар господарів яскравим сейвом врятував свою команду.

На 62-й хвилині аутсайдери залишилися в меншості. Оборонець Сассуоло Болока схопив пряму червону картку. А наприкінці поєдинку господарі через свої грубі дії втратили перевагу. Дибала заробив пенальті і сам же реалізував 11-метровий. Консільї дотягнувся до м'яча, але не зміг парирувати удар аргентинця.

А за лічені хвилини Крістенсен вивів Рому вперед – 2:1. Після цієї нервової перемоги римляни піднялися на п'ятий щабель в Серії А – в активі підопічних Моурінью 24 очки. Сассуоло опускається на 15-ту позицію (15 залікових балів). Очолює турнірну таблицю Ювентус (33 пункти).