Перемога Луніна і Ко у відеоогляді матчу Реал – Наполі – 4:2

30 листопада 2023 , 08:59 / Читать на русском

Реал переграв Наполі (4:2) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

У матчі проти партенопейців господарям поля не змогли допомогти 8 гравців основного складу, однак це не завадило Реалу перемогти.

Лунін двічі пропустив, але Реал дотиснув Наполі – Арсенал із Зінченком безжально розчавив Ланс у Лізі чемпіонів

Андрій Лунін пропустив перший гол на 10-й хвилині. Оборона "бланкос" не дограла епізод та дозволила Сімеоне забити майже впритул до воріт українця. Родріго миттєво зрівняв рахунок, а Беллінгем ще до свистка на перерву вивів мадридців вперед.

На старті другої половини гості знову відновили паритет. Голом відзначився Андре Замбо-Ангісса. Однак дублери команди Анчелотті таки знайшли сили дотиснути чемпіонів Італії. Один із забитих м'ячів у активі Ніко Паса, якому на цю мить було 19 років та 82 дні. Він став другим наймолодшим аргентинцем-автором голу в історії Ліги чемпіонів після Ліонеля Мессі.