Гол Циганкова у відеоогляді поєдинку Жирона – Атлетік – 1:1

28 листопада 2023 , 09:29 / Читать на русском

Жирона розписала бойову нічию з Атлетіком у 14-му турі Ла Ліги. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Артем Довбик цю гру пропускав – незадовго до матчу український форвард отримав травму литкового м'яза. Натомість Віктор Циганков з'явився на полі з перших хвилин.

Циганков забив Атлетіку і став найкращим у складі Жирони, але каталонці втратили очки і впали з вершини Ла Ліги

Перший тайм минув без голів. А на 55-й хвилині каталонців вивів уперед Циганков. Савіо прострілив, Стуані намагався замкнути, але не влучив  м'яч зрикошетив від захисника суперників і прилетів до Віктора. Українець влучно пробив у ближній кут.

Однак втримати перевагу підопічним Мічела не вдалося – її нівелював гол Іньякі Вільямса. 1:1 – після цієї втрати очок Жирона опустилася на друге місце у турнірній таблиці. У каталонців стільки ж очок, як у Реала, – по 35. Однак у мадридців краща різниця забитих і пропущених м'ячів, тож вони очолюють Прімеру. Атлетік піднявся на 5-й щабель (25 пунктів).