Дубль з пенальті екс-зірки Шахтаря дозволив Фулхему видряпати перемогу над Вулверхемптоном і перервати безрадісну серію

28 листопада 2023 , 00:22 / Читать на русском

У 13-турі АПЛ Фулхем вдома вигриз перемогу над Вулверхемптоном.

АПЛ. 14-й тур

Фулхем – Вулверхемптон – 3:2

Голи: Івобі, 8 Вілліан, 58 (п), 90+4 (п) – Кунья, 22, Хван,75 (п)

Фулхем майже блискавчино вийшов вперед – вже на 8-й хвилині Івобі з близько відстані розстріляв ворота "вовків". Гості відповіли голом Куньї на екваторі першого тайму.

Циганков забив Атлетіку і став найкращим у складі Жирони, але каталонці втратили очки і впали з вершини Ла Ліги

По перерві Семеду зачепив опонента у власній карній зоні – арбітр після перегляду VAR призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Вілліан, розвівши м'яч і голкіпера по кутах.

Невдовзі право на пенальті заробив уже Вулверхемптон – Хван відновив статус-кво. Долю поєдинку вирішилася на четвертій компенсованій хвилині. Екс-зірка Шахтаря Вілліан знову вдало пробив з 11-метрової позначки – 3:2.

Ця перемога дозволила Фулхему перервати чотириматчеву безвиграшну серію. Зараз команда розташувалася на 14-й сходинці (15 пунктів). Вулверхемптон перебуває на 12-й позиції (теж 15 очок).