Гольове шоу у відеоогляді матчу СК Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2

27 листопада 2023 , 22:36 / Читать на русском

СК Дніпро-1 розтоптав Чорноморець у 15-му турі УПЛ. Відео шедеврів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Уже на 16-й хвилині рахунок відкрили чинні віце-чемпіони України – відзначився Філіппов. Одесити відповіли голом Авагімяна. Але вже за 4 хвилини автор голу був змушений покинути поле, отримавши пряму червону картку за фол останньої надії. До перерви Чорноморець зумів втримати паритет.

СК Дніпро-1 познущався з Чорноморця – розкішні голи та коротке шоу Авагімяна

Однак на самому старті другого тайму Адамюк вивів СК Дніпро-1 вперед. А за лічені хвилини Лєднєв зробив перевагу господарів більш переконливою – 3:1. Гол Кузика відновив інтригу в цьому протистоянні. Однак під завісу поєдинку дніпряни відвантажили у ворота Чорноморця ще два голи – їх у свій актив записали Танчик і Мірошниченко.

5:2 – після цієї ефектної перемоги підопічні Юрія Максимова повернули собі лідерство в УПЛ (30 очок). Натомість одесити розташувалися на 9-му місці (19 пунктів).