Блокбастер з Мудриком і 8 голами у відеоогляді матчу Челсі – Манчестер Сіті – 4:4

12 листопада 2023 , 23:12 / Читать на русском

Челсі та Манчестер Сіті розписали результативну нічию в матчі 12-го туру АПЛ. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

У протистоянні топ-команд Європи не так часто вдається насолодитися вісьмома голами, та матч між Челсі та Манчестер Сіті був саме таким. Холанд відкрив рахунок на екваторі першого тайму з пенальті. Челсі за 12 хвилин спромігся не тільки зрівняти, а й вирватись уперед завдяки голам Тьягу Сілви і Рахіма Стерлінга. Аканджі перед свистком на перерву знову повернув інтригу в гру.

Челсі видав божевільну перестрілку з Манчестер Сіті – Мудрик у загадковій ролі

По перерві гольове шоу продовжилось. Ерлінг повернув перевагу "містянам" на 47-й. Мудрик з'явився на полі за 20 хвилин й допоміг "пенсіонерам" відігратись. До фінального свистка голами обмінялись ще й Родрі та Палмер, проте визначити сильнішого так і не вдалося – 4:4.