Артета – про вихід Зінченка на заміну в ЛЧ: "Це було правильне рішення"

9 листопада 2023 , 14:15 / Читать на русском

Наставник Арсенала Мікель Артета оцінив гру Олександра Зінченка, який відіграв другий тайм матчу проти Севільї в Лізі чемпіонів.

Головний тренер лондонського клубу Мікель Артета задоволений грою Олександра Зінченка після виходу на заміну в матчі проти Севільї у Лізі чемпіонів. А також керманич Арсенала розповів про причину, чому довелося випускати українця вже зі старту другої частини гри.

Внесок Зінченка у перемогу лондонців у відеоогляді матчу Арсенал – Севілья – 2:0

"У першому таймі Томіясу відчув певний дискомфорт, ми не хотіли ризикувати. Він відіграв багато хвилин (у попередніх матчах – прим.), і очевидно, що маючи на лаві запасних Алекса, готового вийти на поле, це було правильним рішенням", – наводить слова Мікеля Артети офіційний сайт Арсенала.

Олександр Зінченко відіграв увесь другий тайм проти Севільї у 4 турі Ліги чемпіонів і допоміг арсеналу перемогти з рахунком 2:0. Українець розпочав гольову атаку, що завершилася голом Букайо Сака. А на 81 хвилині отримав жовту картку.