Голи від мадридців своїм і чужим у відеоогляді матчу Севілья – Реал Мадрид – 1:1

22 жовтня 2023 , 10:06 / Читать на русском

Севілья та Реал Мадрид зіграли в рамках 10-го туру Ла Ліги. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Спорт 24".

Мадридці забили ще на старті першого тайму, гол Вальверде не зарахували через офсайд. Підопічні Анчелотті більше контролювали гру, натомість Севілья переважала за кількістю ударів по воротах (8:3).

Реал на очах у Луніна розписав нічию із Севільєю – конфуз захисника мадридців та порятунок Карвахаля

Голи продемонстрували вже після 70-ї хвилини. Спочатку Алаба зрізав у власні ворота, а потім Карвахаль врятував ситуацію та зрівняв рахунок. Таким чином, Реал продовжує очолювати таблицю (25 очок). Другим йде Атлетіко, а третя Жирона (в обох по 22), топ-4 замикає Барса (21). Севілья перебуває на 13-й позиції з 9-ма пунктами.

Додамо, що український голкіпер Андрій Лунін спостерігав за цим поєдинком з лави для запасних. Контракт воротаря з "вершковими" розрахований до літа 2024 року. Українець приєднався до складу Реала у 2018 році, але так і не зміг здобути місце в основному складі.