Збірна України U-19 перестріляла Марокко U-20 – динамівці забили чотири голи

15 жовтня 2023 , 10:45 / Читать на русском

Юнацька збірна України завершила виступи на міжнародному турнірі Seoul Cup ефектною перемогою над Марокко U-20.

Міжнародний турнір Seoul Cup

Марокко U-20 – Україна U-19 – 3:4

Голи: ?, 7, ?, 20, ?, 83 – Балаба, 24, Михавко, 45+2, Пономаренко, 49, 80 (п)

Уже на двадцятій хвилині "синьо-жовті" поступалися марокканцям у два м'ячі. Втім, підопічні Олега Кузнєцова на характері зуміли переламати хід поєдинку. Ще до перерви українці відновили статус-кво – відзначилися динамівці Назара Балаба і Тарас Михавко.

Україна U-19 перемогла В'єтнам на міжнародному турнірі – порушник комендантської години з Динамо оформив дубль

Одразу на старті другого тайму ще один представник киян Матвій Пономаренко вивів юнацьку збірну України вперед. А наприкінці матчу реалізував пенальті. За лічені хвилині суперники з Марокко зуміли скоротити відставання, але на більше у них забракло часу. Відтак 3:2 на користь України U-19.

Нагадаємо, у попередніх турах Seoul Cup "синьо-жовті" програли Південній Кореї (2:4) і обіграли В’єтнам (3:2). Для підопічних Кузнецова цей турнір є підготовкою до кваліфікації євро-2024 серед збірних U-19.