Евертон сенсаційно розніс Брентфорд – Миколенко змарнував чудовий момент

23 вересня 2023 , 21:29 / Читать на русском

Брентфорд зустрівся з Евертоном у матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Англійська Прем'єр-ліга, 6-й тур

Брентфорд – Евертон – 1:3

Голи: Єнсен, 28 – Дукуре, 6, Тарковскі, 67, Калвер-Льюїн, 71

Миколенко вийшов на поле у стартовому складі та провів на полі всю гру. "Ірискам" вдалося відкрити рахунок ще на початку гри – відзначився Дукуре. На 21-й хвилині українець змарнував чудовий момент: Віталій потужно пробив з меж карного майданчика, однак Флеккен здійснив сейв. Згодом Брентфорд відквитав гол через помилку Миколенка – українець затримався в центрі, дозволивши віддати передачу на Єнсена.

Тренер Евертона похвалив Миколенка за феєрію проти Арсенала

По перерві Тарковскі вивів команду гостей вперед, а за декілька миттєвостей Калвер-Льюїн зробив рахунок 3:1 на користь Евертона.

Український захисник отримав оцінку 6,8 від Sofa Score – це середній результат в команді. Миколенко виграв 4 єдиниборства з 9-ти та тріумфував у двох з трьох верхових дуелей. Натомість Єгор Ярмолюк, який виступає за Брентфорд, як і у попередніх матчах нинішнього сезону АПЛ, залишився у запасі.

У підсумку Евертон розташувався на 15-й сходинці, маючи в активі 4 бали), натомість Брентфорд посів 12-те місце (6).