19 лютого 2022 , 17:17 / Читать на русском

Донецький Шахтар провів свій останній поєдинок на турецьких зборах.

Контрольний матч

Шахтар – Рига – 0:0

Шахтар (1 тайм): Трубін – Конопля, Бондар, Фарина, Булеза – Бондаренко, Судаков – Нерес, Педрінью, Соломон – Погорілий

Шахтар (2 тайм): Пятов – Конопля, Бондар, Фарина, Булеза – Бондаренко, Судаков – Соломон, Нерес, Додо – Педрінью

У першому таймі Шахтар не створив небезпеки біля воріт суперника. Натомість український легіонер Риги Філіппов міг відкривати рахунок, проте захисник Шахтаря вчасно зіграв на випередження.

Де Дзербі хоче зіграти з Шахтарем на Донбас Арені

По перерві донеччани заграли жвавіше та мали декілька хороших нагод, щоправда, реалізація підвела. На останніх хвилинах свій шанс втратив Бондар. Підопічні Де Дзербі завершують збори в Туреччині нічиєю – 0:0.

Зазначимо, що у складі Риги виступають три українці – Олександр Філіппов, Владлен Юрченко та Юрій Вакулко.

Додамо, що донеччани повертаються в Україну сьогодні ввечері. Свій перший матч у другій частині сезону вони проведуть 26-го лютого проти Металіста 1925.